Töötoad Kirderanniku tervisepäevadel 1.-2. novembril

Õpituba: „Leebe bioenergeetika praktika metamorfoos“
Juhendaja: Ly Lobjakas (eesti keeles)
Laupäev kell 9.30-12.30
Rõdusaalis

Õpime kodus kasutamiseks metamorfoosi lühivariandi. Seda tehnikat on hea kasutada vaagnapiirkonna energia blokeeringute vabastamise ja eluenergiavoo taastamise eesmärgil. Metamorfoos on praktika, mis toetab nn naiste- ja meestehädade tervenemist, samuti sobib raseduse ajal kasutamiseks.
Töötoas harjutame metamorfoosi paarides. Seansi vastuvõtja lamab mõnusalt matil ja paariline õrnalt puudutab jalalabadel punkte. Vastuvõtja jaoks on see sügavalt lõõgastav nii kehale kui vaimule. Inimesed on hiljem öelnud, kuidas nad tajusid hõljumise, kerguse ja muretuse tunnet nagu see võis olla emaüsas. Sageli saadakse kontakti mõtete ja tunnetega, mis olid emal raseduse ajal. Tundlikel inimestel on sellisest teadvustamiset abi igapäeva elus enda sisemise jõuga parema kontakti saamisel. Nad saavad selgelt aru, mis on nende mõtted ja tunded ning millised kuulusid teistele (ema, lähedase pereliikme, sõbra jt).
Metamorfoos on üks dr. Eva Rechi leebe bioenergeetika praktikatest, milles sarnaselt liblikmassaažile kasutatakse õrna puudutust.
See lihtne ja leebe tehnikat võib kirjeldada kui meditatiivset kogemust, mis viib meid väga varasesse aega elus – viljastumisest kuni sünnini. Sellest perioodist ei ole meil verbaalseid mälestusi, kuid keha mälupangas on see kogemus olemas.
Leebes bioenergeetikas kasutatakse metamorfoosi tehnikat selleks, et sulatada blokeeringuid füüsilises ja energiakehades, mis võivad olla tekkinud ajal, mil olime alles emaüsas. Näiteks, kui emal oli raseduse ajal emotsionaalseid tugevaid üleelamisi või depressioon või oli ta ebakindlel tuleviku suhtes, puudus toetus või siis juhtusid füüsilised traumad.
Juhendaja Ly Lobjakas on leebe bioenergeetika praktik ja vabastava hingamise terapeut.
Teised töötoad vaata siit

Kommenteeri

Tagasi sündmuste lehele »

Lisa kommentaar

Sinu e-posti ei avaldata ega jagata ealeski. Kohustuslikke välju tähistab *

*
*

Sa võid kasutada järgmisi HTML silte ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>