Hingamine logo

Vabastav ehk teadlik hingamine on kehateraapia meetod, mis kasutab alateadvuseni jõudmiseks pidevat, pausideta hingamist. Selle käigus omastab keha tavalisest enam hapnikku, mis omakorda muudab CO2 taset teie ajus. Vabastava hingamise käigus siseneb klient kergesse transiseisundisse (mittetavapärane teadlikkuse seisund), milles võivad pinnale kerkida erinevad mälestused, pildid, emotsioonid või aistingud. Protsessi käigus saab hingamisseansil osaleja kontakti minevikusündmustega ning võimaluse neid tervendada. Klient võib kehas kogeda erinevaid emotsioone ja aistinguid. Kehas kogetud surin või energiasööst annavad märku läbi keha vabalt liikuvast elujõust, mis vabastab blokeeringud füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja spirituaalse keha energiasüsteemist ning aitab kaasa tervenemisele.

Vabastav hingamine on suurepärane ja nauditav praktika, mille abil vabaneda kogunenud pingetest ja stressist, saada uut värsket energiat, kogeda enda ja universumi vaimsust. Vabastav hingamine õpetab ka lõõgastuma ning avab seni peidus olnud loovuse tahud. Lisaks võimaldab see meetod vaadata oma elule ja probleemidele hoopis uue ja üllatava nurga alt, tuues mõtteisse lihtsad lahendused, mille peale seni pole tuldud.

Nagu joogaski on vabastava hingamise all tuntud hingamistöös tekkinud eraldi suunad. Mina kasutan oma töös peamiselt Binnie A. Dansby välja töötatud algallika protsessi hingamistööd (Sourse Process and Breathwork).

Püsivama muutuse või tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida 10 seanssi intervalliga 1 nädal või üle nädala. Minu kogemuste põhjal tekib tõeline läbimurre peale 4-5 seanssi. Inimesed võtavad ette oma elus soovitud muutusi, ilmnevad terviseprobleemide põhjused ning tervenemine jätkub. Toimub mõttevormide muutus positiivses suunas, tekib sügavam selgus iseendast ja oma tegelikest soovidest ja vajadusest.

Individuaalseanss. Seanss kestab 2 kuni 2,5 tundi, koosnedes sissejuhatavast vestlusest teemadel, mis on teie elus praegu olulised ja millele soovite hingamisprotsessis keskenduda. Järgneb umbes 45 minutit spetsiaalset hingamist. Seejärel räägime kogetust ja sellest, mida see teie jaoks tähendab.
Individuaalseansile tulles on Hingamistoas olemas kogu vajalik varustus. Võid soovi korral kaasa võtta oma lemmikpleedi/teki/fliisi, väikese padja ja soojad sokid.

Seansi maksumus: 80€ (kehtib aprill-mai 2024)

Hingamisrühm. Rühmahingamine kestab 2 kuni 2,5 tundi ja algab sissejuhatusega, mille ajal on võimalus (mitte kohustus) rääkida, mis on osalejate jaoks hetkel oluline ja mida nad ootavad hingamisprotsessist. Samuti räägitakse uutele hingajatele hingamistehnikast. Järgneb 45 minutit spetsiaalset hingamist ja seejärel on võimalik saadud kogemusi rühmaga jagada. Hingamisrühma tulles võta kaasa matt/lambanahk, pleed/fliis/magamiskott, soovi korral padi ja soojad sokid. Kui teie sõpruskond või töökollektiiv soovib proovida vabastava hingamise seanssi, siis teen seda meeleldi.

Seansi kestus: 2 – 2,5h