Hingamine logo

Liblikmassaaž on kehateraapia, mis kuulub leebe bioenergeetika valdkonda. Tegemist on väga õrnade puudutuste abil läbi viidava massaažiga, mille käigus aktiveeritakse närvilõpmed kliendi kehas. Leebe bioenergeetika keskendub traumade ja mälestuste sulatamisel, mis kehasse salvestununa põhjustavad nii emotsionaalseid kui füüsilisi tervisehäireid või haiguselaadseid seisundeid. Leebe bioenergeetika, sh liblikmassaaži abil tervendatakse traumaatilisi kehamälestusi. Leebe ja õrna puudutuse protsessi abil oleme võimelised ligi pääsema oma varaseimatele ja sügavaimatele mälestustele, mis on talletunud keha rakkudesse ja kudedesse.

Liblikmassaaži kasutatakse eluenergia suurendamiseks/ergutamiseks ja sisimast väljapoole liikuva energiavoolu avardamiseks.

Liblikmassaaž: rahustab, lõdvestab, lõõgastab; taastab energiavoo pärast õnnetust või haigust; arendab spirituaalset ühendust kehas; ravib mälestust algsest traumast; taastab sünnituse- ja sündimise järgselt energiat; on toetav kaalulangetamise ajal; rahustab hüperaktiivseid lapsi.

Liblikmassaaži tehakse läbi riiete. Soovitav on panna selga mugavad ja kerged riided. Kuigi tegemist on väga õrna massaažiga, võib klient oma kehas kogeda erinevaid aistingud. Tavaliselt kogetakse seansi tulemusena sügavat lõdvestust, rahunemist, energia juurdevoolu ja väsimuse kadumist. Pärast seanssi on soovitav juua vett või teed. Oma päevatoimetustega tuleks edasi minna rahulikult, et tunnetada ja tajuda massaaži mõju.
Pikemaajalise mõju saavutamiseks on soovitav korrata liblikmassaaži seansse 10 nädala jooksul. Samuti on hea neid kombineerida teiste leebe bioenergeetika protseduuridega. Liblikmassaaži on võimalik õppida, et kasutada seda oma pereliikmete lõõgastamiseks ja tervendamiseks ja suurema läheduse loomiseks.

Seansi hind: 35 €

Tellitud koolitus grupile 1-4 osalejat Tartus, hind 500€. 1 päev, 2+ oskust.

Suurema grupi koolituse osas küsi pakkumist.

Marju Jalakas, refleksoloog:
„Kui kehasse on jäänud spastiline pinge, mis pärineb üsasisesest ajast või sünniprotsessist, ei saa seda vabastada jõuliselt masseerides – seda saab teha ainult õrnalt äratades…“

Svea Sööt, hingamisterapeut, sünnitoetaja:
„Liblikmassaaaž on kõigile, kes armastavad hella puudutust, kõigile, kel on lapsed… ja kõigile, kellele pole lapsena hella puudutust jagunud.“