Hingamine logo

“Meetod ei ole oluline, inimene on”

Taasühendav tervendamine

See meetod jõudis minuni huvitaval – 2020. aastal. Olen läbinud The Reconnection II astme koolituse ja olen Reconnective Healing Foundantional Practitioner. Pakun taasühendava tervendamise seansse.

Taasühendava tervendamise käigus toimub sageduste taastamine sinu jaoks optimaalsele tasemele. Taasühendumine toob valgust, energiat ja informatsiooni Maale.

Eesti keeles on ilmunud Dr Eric Pearl’i raamat “Taasühendumine. Enda ja teiste tervendamine”. Inglise keeles on rohkesti infot lehel thereconnection.com

Taasühendava tervendamise seansse teen Tartus teraapia ruumis ja distantsilt kaugtervendamisena. Mõlevad viisid toimivad väga hästi.

TRE

on lihtne meetod, milles kastutatakse kehalisi harjutusi selleks, et vabastada stressi või pingeid kehas, mis on korjunud igapäevaelust, keerulistest situatsioonidest, lühi- või pikaajalistest stressiolukordadest või traumaatilistest kogemustest. Olen läbinud TRE I taseme instruktori koolituse. Kui oled huvitatud TRE harjutuste õppimisest ja praktiseerimisest, võta minuga ühendust.