Hingamine logo

Nõustamine ja hüpnoteraapia

Kui soovid oma ellu muutust või tahad selgust saada mõnes sind vaevavas probleemis, võib aidata hüpnoteraapia. Hüpnoteraapia puhul ei ole tegemist nn lavahüpnoosiga, mida oled ehk telerist näinud või mille kohta raamatust lugenud. Hüpnoteraapia seansi jooksul oled teadvel – sa ei saa teha ega öelda midagi vastu enda tahtmist. Hüpnoteraapia võib tunduda salapärane või hirmutav, ent tegelikult on tegemist inimese meele loomuliku protsessi kasutamisega tema hingeliseks tervenemiseks.
Me kõik satume loomulikku transiseisundisse üheainsa tunni jooksul mitu korda: sa võid seda märgata näiteks autot juhtides, kui oled ootamatult pärale jõudnud, ilma et mõnda lõiku  teekonnast mäletaksid. Hüpnoteraapias kasutatakse seda transiseisundit mõtete vaigistamiseks, et alateadvuse sõnumid saaksid teadvusse kerkida. Samal ajal on klient teadlik kõigest,  mis temaga toimub, ja tal säilib kontroll olukorra üle.
Terapeudina aitan kliendil mõista alateadvusest piltide või aistingutena kerkivaid sõnumeid ja neid siduda tema praeguse olukorraga.
Hüpnoteraapiale eelneb nõustamine, mil kaardistame koos kliendiga olukorra ja selgitame välja kliendi tegelikud vajadused.

Miks hüpnoteraapia?

Sageli korduvad meie elus olukorrad, millega me rahul ei ole. Me ei pruugi aru saada, mis meie käitumises või suhtumises võib sellist kordumist põhjustada. Siin tulebki hüpnoteraapia appi: hüpnoosi abil on võimalik saada kontakti oma alateadvusega. Nii võime jõuda varaste mälestuseni, mil see olukord meie elus esmakordselt aset leidis. Saada teadlikuks toimunust ja sõlmida rahu.

Minu senise kogemuse põhjal on hüpnoteraapiast olnud kõige rohkem kasu:
− terviseprobleemide leevendamisel (hüpnotervenemine);
− leinatöös, seejuures ka aastatetaguse läbielamata kaotusevalu ravimisel;
− lapsepõlve psüühiliste traumade tervendamisel;
− suurte muutustega toimetulekul elus.

Hüpnoosi kasutatakse sageli ka sõltuvustest vabanemiseks, nt suitsetamisest loobumiseks ja kehakaalu alandamiseks. Ühe-kahe hüpnoosiseansiga see siiski ei toimu: kõigepealt on vaja välja selgitada sõltuvuse sügavamad põhjused.

Seansi hind: 50€. Kaheksa seanssi 3 kuu jooksul 300 eurot.
Seansi kestus: 1,5 – 2h (esimene seansiks varu aega 2 tundi)

Orgoontekk

Orgoontekki võib kasutada igapäevaselt kehas energia tasakaalustamiseks või laadimiseks. Kogemused näitavad, et selle tekist on abi – kui füüsilise energia tase on madal; algava (külmetus)haiguse puhul; peale sünnitust; peale operatsioone; šokist taastumisel; haavade paranemisel; nõrga immuunsüsteemi turgutamisel; emotsionaalne kriisi üleelamisel; üleüldise heaolu tagamisel. Orgoontekk on sobiv kingitus kallile pereliikmele ja sõbrale ning loomulikult iseendale! Orgoonteki hind 110 € Püsikliendile 90€

TRE

on lihtne meetod, milles kastutatakse kehalisi harjutusi selleks, et vabastada stressi või pingeid kehas, mis on korjunud igapäevaelust, keerulistest situatsioonidest, lühi- või pikaajalistest stressiolukordadest või traumaatilistest kogemustest. Olen läbimas TRE I taseme instruktori koolitust. Kui oled huvitatud TRE harjutuste õppimisest ja praktiseerimisest, võta minuga ühendust. Loe veel www.tre-eesti.ee

Seansi hind: 50€ esimene seanss, järgnevad 30€
Seansi kestus: 1,5 – 2h